lanoraturizm@hotmail.com 0507 817 1885
Kapadokya Ihlara Konakları

Kapadokya Ihlara Konakları toplam 7 konak, 80 odası, otoparkı, 3 farklı restoranı ve terası olan konak otellerin genel adıdır. Her bir konak her bir oda farklı farklı büyüklükte olup bazıları mağara bazıları ise kemer odalardan oluşmaktadır. Geniş odaların içerisinde jakuzi bulunmaktadır. Odaların bazılarında ise televizyon bulunmaktadır. Terasların farklı manzaralarında oturup çay, kahve ve benzeri içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz. Tarihi konakların hepsi Rumlardan kalma olup bazı odalar 150 ile 200 yaşında kemer tipinde bazıları  minimum 1000 yaşında mağara tarzındadır. Konaklar Rum taş ustalarının dekorları ile 1800'lü yılların son çeyreğinde bitirilmiştir. 1924 yılına kadar Rumlar tarafından geniş aile konakları olarak kullanmışlardır.  Kapadokya balayıkapadokya balayı otelleri

Tripadvisor Yorumları için Tıklayınız.

kapadokya otellerikapadokya balayıkapadokya balayı otelleri2021 kapadokya otellerikapadokya mağara otelleri

 • Oda Servisi
 • Geniş Teras
 • Mağara Oda
 • Kemer Oda
 • Otopark
 • İnternet
 • Televizyon
 • Jakuzi
 • kapadokyada tatil
  Kapadokyada balayı tatiliniz için planlanmış 2 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 2 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 2 gece 3 günlük toplam ödenen tutar 1400 TL olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.
  kapadokyada tatil
  Kapadokyada balayı tatiliniz için planlanmış 3 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 2 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 3 gece 4 günlük toplam ödenen tutar 1800 TL olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.
  kapadokyada tatil
  Kapadokyada balayı tatiliniz için planlanmış 4 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 4 gece 5 günlük toplam ödenen tutar 2200 TL olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.
  kapadokyada tatil
  Kapadokyada balayı tatiliniz için planlanmış 5 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 5 gece 6 günlük toplam ödenen tutar 2600 TL olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.
 • kapadokyada tatil
  Kapadokya tatiliniz için planlanmış 2 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 2 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 2 gece 3 günlük toplam ödenen tutar 1400 TL olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.
  kapadokyada tatil
  Kapadokya tatiliniz için planlanmış 3 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 2 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 3 gece 4 günlük toplam ödenen tutar 1800 TL olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.
  kapadokyada tatil
  Kapadokya tatiliniz için planlanmış 4 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 4 gece 5 günlük toplam ödenen tutar 2200 TL olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.
  kapadokyada tatil
  Kapadokya tatiliniz için planlanmış 5 gece butik otelde konaklamalı içerisinde 3 günlük günübirlik Kapadokya turu da dahildir. 5 gece 6 günlük toplam ödenen tutar 2600 TL olup 2 kişinin toplam ücretini kapsamaktadır.